18.5 C
Tirana
E mërkurë, 5 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Procedimit

Etiketim: procedimit

Zyrtare, policia e Durrësit konfirmon lajmin e procedimit të Lulzim Bashës

0
Pas xhiros që ka bërë në portale dhe rrjete sociale, tashmë është zyrtare: policia e Durrës ka proceduar kreun e PD-së, Lulzim Basha. Basha është...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS