18.5 C
Tirana
E hënë, 26 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Problemeve

Etiketim: problemeve

Pas problemeve për kriterin profesional, prokurorja dërgohet për trajnim në Magjistraturë

0
Komisioni i Pavarur i Kualifikimit vendosi të pezullojë për një vit nga detyra prokuroren e Shkodrës, Marsida Frashëri dhe e dërgoi atë për të...
Bruce Willis largohet nga aktrimi pas problemeve me shëndetin – diagnostikohet me sëmundjen e afa…

Bruce Willis largohet nga aktrimi pas problemeve me shëndetin – diagnostikohet...

0
Aktori i njohur, Bruce Willis është diagnostikuar me një sëmundje të trurit të quajtur afazi dhe planifikon të largohet nga aktrimi, ka njoftuar familja...
Dy javë pas problemeve shëndetësore, Hailey Bieber shfaqet në formë të mirë gjatë një dalje në Lo…

Dy javë pas problemeve shëndetësore, Hailey Bieber shfaqet në formë të...

0
Modelja dhe bashkëshortja e këngëtarit të famshëm kanadez, Justin Bieber, Hailey është parë në publik dy javë pas ajo pësoi mpiksje gjaku në tru.25-vjeçarja...

Këshilli Politik, grindjet politike i shtyjnë zgjidhjet e problemeve deri në...

0
Forcat kryesore politike pritet të takohen sërish në Këshillin Politik për reformën zgjedhore 45 ditë pasi arritën më 5 qershor një marrëveshje mbi përmirësimin...

A ndikon soda e bukës kundër problemeve me diabetin? Njihuni me...

0
Soda e bukës është një nga produktet që nuk mungon kurrë në kuzhinën e një amviseje shqiptare. Ajo përdoret jo vetëm për gatime të...

Përdoruesit e TikTok u panikuan të enjten pas problemeve me programin

0
TikTok tregoi se shumë video kishin zero pëlqime. Llogaria zyrtare e ndihmës TikTok bëri një tweet se ishte “i vetëdijshëm se disa përdorues po përjetojnë...

Ëndrrat ndihmojnë në zgjidhjen e problemeve

0
Lidhja mistike mendje-trup ka intriguar njerëzimin që në kohën e grekëve të lashtë, kryesisht Hipokratin, për të cilin ëndrrat ishin një fenomen i denjë...

Koeman flet pas problemeve që pati me zemër: Isha në shok,...

0
Trajneri holandez ka treguar për situatën e tij, pas problemeve që së fundmi pati me zemër. Selektori i kombëtares së Holandës, Ronald Koeman, ka thënë...

Në biznes, zgjidhja e problemeve më e mirë se idetë e...

0
Në qendër të çdo risie të rëndësishme është gjithmonë një ide. Ideja e Clarence Birdseye për ngrirjen e peshkut revolucionarizoi industrinë ushqimore. Ideja e Charles...

27 thënie për zgjidhjen e problemeve

0
Mendjet e ndritura ju japin përfitimin e përvojës së tyre. Ndodh edhe te ndërmarrësit më të vjetër. Ju keni ndërtuar vrullin për projektin tuaj tuaj...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS