18.5 C
Tirana
E martë, 27 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Probleme mendore

Etiketim: Probleme mendore

Detaje të reja nga ngjarja e rëndë në Korçë, babai i...

0
Bashkëshorti i gruas që futi foshnjën e saj në valixhe dhe që sot u gjet e pa jetë ka deklaruar në polici se nuk...

Dogji makinën e kryeplakut në Vermosh, gruaja me probleme mendore lihet...

0
Djegia e automjetit të kryeplakut të Vermoshit, Prekë Vata, ka nxjerrë në pah edhe një tjetër problematikë, që në këtë zonë ka vite që...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS