9.5 C
Tirana
E premte, 7 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Problematikat

Etiketim: Problematikat

Berisha bëhet “kryetar”: Marr përsipër problematikat e krijuara nga Basha, zgjedhjet...

0
Në një dalje nga selia blu, ish-kryeministri Sali Berisha u shpreh se çdo demokrat mund të kandidojë për çdo post që dëshiron.Ai tha se...

Protestat e maturantëve, reagon MASR: Problematikat e ngritura nga ju janë...

0
Ministria e Arsimit, Sportit dhe Rinisë me anë të zëvendësministres Nina Guga iu ka bërë thirrje maturantëve që të lënë pas shqetësimet e ditëve...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS