19.5 C
Tirana
E hënë, 26 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Probeme

Etiketim: Probeme

Probeme me celulitin? Tre ushqimet që duhen shmangur

0
Celuliti shfaqet më shumë gjatë pubertetit, shtatzanisë dhe pas menopauzës. Ai krijohet kur indet në shtresën e lëkurës dobësohen dhe lejojnë formimin e depozitave...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS