18.5 C
Tirana
E mërkurë, 5 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Prligjin

Etiketim: prligjin

Policët mbi 55 vjeç do largohen nga puna, Sindikata kundërshton pr/ligjin...

0
Nëpërmjet një letre dërguar Kuvendit dhe kreut të saj Gramoz Ruçi, Sindikata e Policisë kundërshton projektligjin për trajtimin financiar të policëve mbi 55 vjeç. Në...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS