14.5 C
Tirana
E hënë, 3 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Prizrenin

Etiketim: Prizrenin

Esat Mehmeti kujton propozimin e fuqishëm të Presidentit historik Rugova dhe...

0
Legjenda e futbollit të Kosovës, Esat Mehmeti, ka disa fjalë për Prizrenin dhe klubin me renome Liria nga Prizreni. Ish portieri i mirënjohur kujton...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS