18.5 C
Tirana
E hënë, 26 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Prizreni

Etiketim: Prizreni

36 vjeçari nga Prizreni po përballet me një sëmundje të rëndë,...

0
36 vjeçari nga Prizreni po përballet me një sëmundje të rëndë, kërkon ndihmë për shërim 36-vjeçari nga Prizreni, Hysni Spahiu ka nevojë për ndihëm e...

Fakte interesante për trurin – SHENDETESI ZICO TV

0
Fakte interesante për trurin - SHENDETESI ZICO TV

Prizreni, Ferizaj e Podujeva të pakënaqura me numrin e testimeve, në...

0
Komunat e vendit po ankohen për numrin e ulët të testimeve që po kryhen në javët e fundit. Pavarësisht rritjes së numrit të rasteve,...

Rastet e reja me Covid-19 prin Prishtina, Prizreni dhe Fushë Kosova

0
Instituti i Shëndetësisë Publike ka publikuar rezultatet e reja të testimeve për Covid-19. Sipas IKSHPK-së janë shënuar edhe 152 raste të reja. Për nga numri më...

Kosova me 32 viktima/ Viktima e fundit një 71-vjeçar nga Prizreni

0
Një 71 vjeçar nga Prizreni ka ndërruar jetë si pasojë e coronavirusit mesditën e së shtunës, duke u bërë viktima e 32. I ndjeri...

Viktima e 32 në Kosovë nga covid/ Humb jetën një 71-vjeçar...

0
Gjatë ditës së sotme është shënuar viktima e 32-të nga COVID-19 në Kosovë. Bëhet fjalë për 71-vjeçarin nga komuna e Prizrenit, i cili ishte...

Skuadra modeste nga Prizreni, për një vit e gjysmë ekzistencë siguron...

0
Komiteti Ekzekutiv i FFK-së ditë më parë mori vendim që të mos vazhdojnë garat në kategoritë më të ulta se Superliga e futbollit dhe...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS