18.5 C
Tirana
E martë, 27 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Prizren

Etiketim: Prizren

Memli Krasniqi në Prizren: Kryeqyteti historik i është kthyer zhvillimit me...

0
Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës Memli Krasniqi ka qëndruar sot në Prizren ku së bashku me kryetarin Shaqir Totaj kanë vizituar realizimin e...

​Lëndime në punë në Prizren e Kaçanik

0
Një person është dërguar për trajtim mjekësor në QKUK, pasi që i njëjti derisa ka qenë duke punuar në një kompani private ka pësuar...

Lëkundje tërmeti në Shqipëri, epiqendra 47 kilometra larg Prizrenit

0
Një tërmet i shkallës 4.1 Rihter ka lëkundur sonte veriun e Shqipërisë.Epiqendra ka qenë në Fushë Arrëz të Shkodrës, 47 kilometra në perëndim dhe...

Dyvjeçari bie aksidentalisht nga ballkoni i restorantit në Prizren, ku familja...

0
Një fëmijë dyvjeçar mbrëmë ka rënë aksidentalisht nga dritarja e ballkonit në një restorant në Prizren.Familja ishte për iftar në Prizren, teksa Policia e...

Grafite në Prizren pas arrestimit të mësuesit të dyshuar për pedofili

0
Qyteti i Prizrenit sonte është mbushur me grafite pas arrestimit të një mësuesi i dyshuar për pedofili.Kolektivi për Mendim dhe Veprim Feminist që qëndron...

​Haradinaj nga Bashkësia Islame në Prizren, reagon për debatin rreth shamisë

0
Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj, gjatë vizitës së sotme në Prizren, ka qëndruar edhe në Këshillin e Bashkësisë Islame...

Operacioni “Pika” vazhdon në Gjakovë dhe Prizren, po përkrahet edhe nga...

0
Inspektorati Policor i Kosovës me urdhër të Prokurorisë Speciale janë duke vazhduar operacionin që kanë filluar sot në orët e hershme të mëngjesit në...

MPB njofton qytetarët: Për vula apostile drejtohuni në Prizren e Mitrovicë

0
Ministria e Punëve të Brendshme, respektivisht Agjencia e Regjistrimit Civil, ka njoftuar qytetarët e Republikës së Kosovës se për shkak të rrezikut nga përhapja...

Shpallet aktgjykim refuzues ndaj ish-inspektorit të ndërtimit në Prizren, dënohet me...

0
Shpallet aktgjykim refuzues ndaj ish-inspektorit të ndërtimit në Prizren, dënohet me gjobë i akuzuari tjetër Gjykata Themelore në Prizren, të hënën, ka shpallur aktgjykim refuzues...

Kështu ishte pritur Tipuriç nga shqiptarët në Prizren në vitin 1988!

0
Një fotografi sa një mijë fjalë e 3 gushtit të vitit 1988.  Në stadiumin në Prizren, sipas gazetës kroate “Jutarnj List”, mbi 6 mijë shikues,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS