18.5 C
Tirana
E mërkurë, 5 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Priza.al

Etiketim: Priza.al

Drafti i tatimit mbi të ardhurat për të vetëpunësuarit u premtua...

0
Projektligji për tatimin mbi të ardhurat për të vetëpunësuarit ka tejkaluar afatet e përcaktuara nga ana e Ministrisë së Financave dhe Ekonomisë. “Jemi të bindur...

Helikopterë për Sazanin/ ‘Asfiksimi në deklaratat tymëse’ të Ramës

0
Kryetari i Sindikatës së Zjarrfikësve për Priza.al: “Ekipi po rrezikohet nga municionet!” Problemet në vend fillojnë e dalin në pah në momentin që situata ka...

Ngatërrohet me Kanabisin/ Droga e rrezikshme që ka hyrë në Shqipëri,...

0
Nga: Marina Kërçeli Mjekët ngrenë alarmin për drogën vdekjeprurëse që ka depërtuar kohët e fundit në vendin tonënë shumicën e rasteve përdoruesit humbin jetën rrugës...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS