21.5 C
Tirana
E enjte, 6 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Priyanka Chopra

Etiketim: Priyanka Chopra

Zbulohet emri i vajzës së Priyanka Chopra dhe Nick Jonas tre muaj pas lindjes së saj

Zbulohet emri i vajzës së Priyanka Chopra dhe Nick Jonas tre...

0
Më në fund është zbuluar emri i vajzës së vogël të Nick Jonas dhe Priyanka Chopra.Sipas certifikatës së lindjes të marrë nga TMZ ,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS