17.5 C
Tirana
E enjte, 6 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Privonin

Etiketim: privonin

Dështon gjykimi ndaj dy vëllezërve që dyshohet se tentuan të privonin...

0
Në mungesë të prokurores së rastit Bukrije Gjonbalaj dhe të dëmtuarit Nexhmi Halili ka dështuar të mbahet gjykimi ndaj dy vëllezërve Emin dhe Remzi...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS