16.5 C
Tirana
E diel, 2 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Privilegjuar

Etiketim: privilegjuar

Mediat serbe: A po ofron Macron “partneritet te privilegjuar” me Ballkanin?!...

0
Presidenti i Francës Emmanuel Macron, njeriu që me veton e tij bllokoi çeljen e negociatave të anëtarësimit të Shqipërisë dhe Maqedonisë së...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS