19.5 C
Tirana
E hënë, 26 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Privilegj

Etiketim: privilegj

Seksi në punë – privilegj i cili nuk refuzohet

0
Rregullat për shmangien e lidhjeve dashurore në punë dhe në ambientet e punës të gjithëve u janë të njohura, mirëpo nga pak edhe monotone. Meqenëse...

Deklarata e papritur e këngëtares turke, “Të jesh shqiptar është privilegj”

0
Simge Sagin është një ndër këngëtaret më të pëlqyera turke. Ajo e ka nisur karrierën e saj që në vitin 2000 dhe këngët e saj...

Këngëtarja turke: Të jesh shqiptar është privilegj

0
Simge Sagin është një nga këngëtaret më të njohura në Turqi. Sigmge Sagin është një artiste mjaft e njohur për publikun turk, këngëtarja ka prejardhje...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS