18.5 C
Tirana
E martë, 27 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Privatizuan

Etiketim: privatizuan

Skema/ Si privatizuan qendrën shëndetësore 5 zyrtarë të Kadastrës, përmes tjetërsimit...

0
6 urdhër-arreste janë firmosur nga Prokuroria e Rrethit Gjyqësor Tirane, 5 prej te cilëve punonjës dhe ish- Agjencisë Shtetërore te Kadastrës, të cilët ne...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS