18.5 C
Tirana
E mërkurë, 5 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Privatizimit

Etiketim: privatizimit

SPAK konfirmon: Berisha nën hetim për çështjen e privatizimit të kompleksit...

0
Kryetari i Prokurorisë së Posaçme SPAK, Arben Kraja ka konfirmuar se ish-kryeministri, Sali Berisha dhe përfaqësues të qeverisë në vitet 2005-2013 janë nën hetim...

Mblidhet komisioni që synon të publikojë me “emër e mbiemër” përfituesit...

0
Sot për herë të parë do të mblidhet Komisioni Hetimor Parlamentar lidhur me procesin e privatizimit në Kosovë. Mbledhja e parë e këtij komisioni...

Votohet Komisioni hetimor për procesin e privatizimit në Kosovë

0
Procesi i privatizimit në Kosovë do të hetohet nga një komision funksional i themeluar sot në Kuvendin e Kosovës. Me 77 vota për në Kuvendin...

Fatmira Hajdari, jo pjesë e apelit në gjykimin e privatizimit të...

0
Gjyqtarja Fatmira Hajdari nuk do të jetë pjesë e apelit në ëështjen e privatizimit të OSHE-së. Një burim nga Kuvendi i Shqipërisë i tha...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS