8.5 C
Tirana
E premte, 24 Mars, 2023
Ballina Etiketimet Privati

Etiketim: privati

Tampon për COVID-19 tek privati, MSH: Testim vetëm për ata që...

0
Komiteti Teknik i Ekspertëve miraton vendimin për lejimin e tamponit për COVID-19 tek privati por do të jetë vetë për ata individë që duan...

Miratohet vendimi për lejimin e tamponit për COVID-19 tek privati

0
Miratohet vendimi për lejimin e tamponit për COVID-19 tek privati. Mësohet se Komiteti Teknik i Ekspertëve ka miratuar sot vendimin per lejimin e kryerjes...

Ministria e Shëndetësisë miraton protokollet: Testimet serologjike edhe nga privati

0
Bazuar në strategjinë e kontrollit të epidemisë në vend, e cila parashikon përfshirjen edhe të institucioneve jopublike, në funksion të rritjes së kapaciteteve për...

Testimet nëpër botë/ Ndihmë e madhe nga privati

0
Që në fillimin e marsit, Tedros Ghebreyesus deklaronte se një rruga kryesore për të luftuar virusin ishte një dhe e vetme: “ Testim, testim,...

Testi serologjik te privati, Ministria nuk e njeh/ Kompania farmaceutike: Kaloni...

0
Ministria e Shëndetësisë nuk ka licensuar asnjë laborator privat për të bërë testet anticovid. Pavarësisht kësaj shumë laboratore kanë filluar t’i bëjnë këto teste...

Testimet për Covid, zbulohet dokumenti i ISHP: S’kemi kapacitete, të kryhet...

0
Të dielën e 14 qershorit, tre muaj pas pandemisë së koroanvirusit, në Shqipëri u shënua shifra më e lartë të prekurve. Ministria e Shëndetësisë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS