9.5 C
Tirana
E diel, 2 Prill, 2023
Ballina Etiketimet Privatët

Etiketim: privatët

Dorëzohet Qeveria, vendos bërjen e tamponëve për Covidin edhe tek privatët

0
Komiteti Teknik i Ekspertëve ka miratuar sot vendimin per lejimin e kryerjes së testimeve molekulare RT-PCR për SARS-COV-2 (tamponët në laboratorët jopublikë. Komiteti ka vendosur...

Testime serologjike te privatët/ Qeveria merr në konsideratë qëndrimet profesionale te...

0
Covid-19, tashmë do të mund të bëhen edhe në laboratorët privatë, të licensuar dhe të njohur nga Ministria e Shëndetësisë. “Komiteti Teknik i Ekspertëve ka...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS