19.5 C
Tirana
E mërkurë, 22 Mars, 2023
Ballina Etiketimet Pritshm

Etiketim: pritshm

Përkundër faktit që u pëlqye dhe pati pritshmëri të mëdha, këngëtari homoseksual i Australisë shë…

Përkundër faktit që u pëlqye dhe pati pritshmëri të mëdha, këngëtari...

0
Përfaqësuesi i Australisë, Sheldon Riley pati një rezultat zhgënjyes në 'Eurovision 2022' pasi nuk siguroi vota të mjaftueshme.Këngëtari australian, 23 vjeç, u dërgua në...

Shqipëria, pritshmëri të larta ndaj BE-së dhe ndaj drejtësisë së re

0
Dy ditë para vizitës në Ballkanin Perëndimor të komisionerit Europian për zgjerimin, Oliver Varhejli, Shqipëria shprehu sërish pritshmëritë e saj të larta ndaj Bashkimit...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS