Ballina Etiketimet Pritjes

Etiketim: pritjes

Eni Koçi zbulon detaje të reja rreth pritjes së ëmbël

0
Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj janë në pritje të një vajze. Këngëtarja tashmë ka hyrë në javën e 30 të shtatzanisë. Çifti vendosën ta bënin...

Pengu i pritjes

0
Pranvera e këtij viti, si edhe herëve tjera e solli prillin e luleve bashkë me prillin e gjakut, atë të luftës, dhe sërish i...

Krasniqi: Listat e pritjes për koronografi janë të gjata

0
Drejtori i Shërbimit Spitalor, Klinik, Universitar të Kosovës, Valbon Krasniqi ka thënë sot se i kanë në dispozicion vetëm dy aparatura për koronografi.Ai tha...

Në ditët e fundit të pritjes së ëmbël, Sophie Turner paska...

0
Në shkurt të këtij viti, burime për “JustJared.com” konfirmuan se këngëtari Joe Jonas dhe aktorja Sophie Turner do të bëhen prindër për herë të parë. Lajmi i...

Pritjes së ëmbël i erdhi fundi, Alba Cobaj bëhet nënë për...

0
E mbajti të fshehtë shtatzaninë për një kohë të gjatë, por së fundi në rrjetet sociale Alba Cobaj vetëm për të fliste! Edhe kur e...

Rihapen çerdhet dhe kopshtet: Ndryshon orari i pritjes, prindërit të painformuar

0
Rihapja e kopshteve dhe çerdheve është bërë duke zbatuar një sërë rregullash për të shmangur përhapjen e Covid 19 në këto institucione. Për të...

Dudek zbulon çka i tha Shevchenko pas pritjes së çmendur në...

0
Jerzy Dudek ishte heroi i Liverpoolit në finalen historike të Ligës së Kampionëve para 15 vjetëve, duke i ndihmuar të kuqve ta arrijnë rikthimin...

Olta Gixhari tregon ‘hallin’ e pritjes së ëmbël, po gjininë e...

0
Sapo Olta Gixhari zbuloi pak ditë më parë se është në pritje të fëmijës së parë, pa dyshim, në adresë të saj u nisën...

Rimeli i parë nga Huda Beauty ka 100,000 njerëz në listën...

0
Pasi nisi markën e saj shtatë vjet më parë me një palë qerpikë të rremë, Huda Kattan ka debutuar me maskarën e parë të...

Pritjes i erdhi fundi, këto super ndeshje na presin në vikend

0
Pas një pushimi prej pak më shumë se dy muajsh, Bundesliga kthehet me super ndeshje. Klubet gjermane vazhdojnë të luajnë nëntë ndeshjet e mbetura...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24