17.5 C
Tirana
E premte, 24 Mars, 2023
Ballina Etiketimet Pritje

Etiketim: pritje

Në pritje të ekstradimit/ Apeli cakton ‘arrest shtëpie’ për biznesmenin Nikolin...

0
Gjykata e Apelit ka caktuar masën ‘arrest shtëpie’ për biznesmenin Nikolin Janina, i akuzuar për trafik droge. Janina u arrestua si i dyshuar për veprën...

Dosjet pushtojnë gjykatat/ Apeli në ngërç, mijëra çështje në pritje

0
Fashikuj gjyqësorë ngado. Mbi tavolinë, në sirtare, në dollap, mbi dollap, në tokë.Ky stok kaq i madh dosjesh presin të gjykohen nga vetëm një...

Sara, Arbana dhe Eni në pritje të ëmbël, ja çfarë kanë...

0
“Kush ka vajza botën ka”, këtë shprehje do e kuptojnë më së miri së shpejti Sara Hoxha, Arbana Osmani dhe Eni Koçi. Të tre vajzat...

Në pritje të DEA-s amerikane/ Flasin prokurorë dhe zyrtarë policie: Çfarë...

0
Një postbllok i Policisë Rrugore ka mbirë prej pesë ditësh në hyrjen e Terminalit Lindor në Portin e Durrësit, ku historikisht janë shkarkuar mineralet....
Kelly Osbourne në pritje të fëmijës së parë me të dashurin Sid Wilson

Kelly Osbourne në pritje të fëmijës së parë me të dashurin...

0
Kelly Osbourne njoftoi të enjten (12 maj) se është shtatzënë me fëmijën e parë të saj dhe të të dashurit, Sid Wilson.Artistja e njohur...
Shanina Shaik në pritje të fëmijës së parë me Matthew Adesuyan

Shanina Shaik në pritje të fëmijës së parë me Matthew Adesuyan

0
Shanina Shaik ka njoftuar se është në pritje të fëmijës së saj të parë me të dashurin, Matthew Adesuyan.Modelja australiane, 31 vjeç, hyri në...
Në ditëlindjen e 35-të, Maria Sharapova njofton se është në pritje të fëmijës së parë

Në ditëlindjen e 35-të, Maria Sharapova njofton se është në pritje...

0
Maria Sharapova, e cila fitoi të katër titujt e tenisit Grand Slam gjatë karrierës së saj, festoi ditëlindjen e saj të 35-të të martën...
Britney Spears është shtatzënë, në pritje të fëmijës së parë me të dashurin e ri Sam Asghari

Britney Spears është shtatzënë, në pritje të fëmijës së parë me...

0
Britney Spears është shtatzënë. Ikona e muzikës pop e ndau lajmin e gëzueshëm me fansat e saj në rrjetet sociale.Interpretuesja ikonë e hiteve tashmë...
Hailey Bieber mohon se është në pritje të fëmijës së parë me Justin Bieber pas raportimeve dhe sp…

Hailey Bieber mohon se është në pritje të fëmijës së parë...

0
Hailey Bieber dëshiron që fansat të dinë se ajo nuk është shtatzënë.Modelja hyri në Instagram të hënën (4 prill) për të mohuar thashethemet që...
Hilaria Baldwin është shtatzënë, në pritje të fëmijës së shtatë me bashkëshortin Alec Baldwin

Hilaria Baldwin është shtatzënë, në pritje të fëmijës së shtatë me...

0
Alec Baldwin dhe gruaja e tij, Hilaria Baldwin, janë në pritje të fëmijës së tyre të shtatë së bashku.Lajmi është bërë i ditur përmes...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS