Ballina Etiketimet Pritja

Etiketim: pritja

Rama mbërrin në Berlin, video nga pritja ceremoniale që i bëhet...

0
Kryeministri Edi Rama ka mbërritur në Berlin, ku edhe do të zhvillojë një takim me kancelarin e Gjermanisë, Olaf Scholz.Ai ka  publikuar disa pamje nga...
Pritja po merr fund, Era Istrefi tregon datën e rikthimit në muzikë me projektin e ri “Bebe”

Pritja po merr fund, Era Istrefi tregon datën e rikthimit në...

0
Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Istrefi, ka kohë që nuk ka sjell ndonjë projekt të ri muzikor për fansat e saj.Megjithatë pritja duket se...

Pritja e ngrohtë dhe festa e çmendur e tifozëve të Napolit...

0
Tifozët e Napolit ia kanë bërë një pritje të ngrohtë skuadrës së zemrës së tyre, të cilët fituarn Kupën e Italisë pas triumfit ndaj...

Merr fund pritja e shqiptarëve, dalin përgjigjet e lotarisë amerikane

0
Pritja e shqiptarëve për përgjigjet e lotarisë amerikane morën fund. Ditën e sotme Ambasada Amerikane ka publikuar përgjigjet në faqen e saj. Përgjigjet ishin parashikuar të...

Pse pritja në rend është shumë bezdisëse? Kjo është arsyeja psikologjike

0
Me siguri se keni dëgjuar për shpenzimin e tepërt të kohës në internet, në telefon të mençur, në laptopin tuaj apo në kompjuterin e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24