19.5 C
Tirana
E diel, 2 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Prisnin

Etiketim: prisnin

Skandal, ndërkohë që prisnin rezultatin e testit, mësuesit jepnin mësim! 4...

0
Hapja e shkollave ka nisur me një skandal në qytetin e Kavajës, ku mësuesit e gjimnazit “Aleksandër Moisiu”, të cilët ishin testuar për COVID-19,...

Erdoğan: Turqia zhgënjeu ata që e prisnin që të përulej

0
Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdoğan, tha sot se Turqia nuk synon territorin dhe burimet natyrore të askujt, por nuk lejon që askush t’i...

Gjikondi: Protesta nisi me vonesë, prisnin Bashen. Musai: Nuk jam në...

0
E ftuar në “360gradë”, juristja Brizida Gjikondi u shpreh se protesta për Teatrin nisi me vonesë se pritej Basha. Ndersa arkitektja Dorina Musai tha se...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS