9.5 C
Tirana
E shtunë, 1 Prill, 2023
Ballina Etiketimet Prisnim

Etiketim: prisnim

“S’dihet ç’na sjell vjeshta”/ Rakacolli: Rritjen e të infektuarve e prisnim...

0
Zëvendësministrja e Shëndetësisë, Mira Rakacolli deklaroi se Komiteti Teknik e dinte që shifrat e të infektuarve në Shqipëri do të rriteshin, por nuk psinin...

Jennifer Lopez del pa grim në mes të ditës, dhe nuk...

0
Jennifer Lopez i ka mahnitur të gjithë me pamjen e saj rinore, pavarësisht fakti që i ka mbushur të 50-tat. Këngëtarja dhe aktorja e famshme,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS