9.5 C
Tirana
E diel, 2 Prill, 2023
Ballina Etiketimet Prishur

Etiketim: prishur

Skënderaj, asgjësohen 300 kg mish i prishur

0
Është identifikuar, asgjësuar dhe groposur një sasi e mishit prej 300 kg, pa dokumentin e deklarimit dhe i prishur, fal bashkëpunimit mes Komunës së...

Si të shpëtoni dhëmbët e prishur me vetëm një përbërës

0
Dhëmbët janë shumë të rëndësishme, jo vetëm sepse na shërbejnë për të përtypur ushqimin, por edhe për imazhin tonë. Ato janë të...

Ankesa e Oerd Bylykbashit: Vetëm Rama bën një marrëveshje për të...

0
Oerd Bylykbashi, përfaqësuesi i PD në Këshillin Politik ka deklaruar se me marrëveshjen e sotme Rama ka prishur atë të 5 qershorit. Sipas Bylybashit Rama...

Kryemadhi për 5 qershorin: Veprimet e Ramës për të prishur marrëveshjen...

0
“Veprimet e fundit të Edi Ramës për të prishur marrëveshjen e 5 qershorit të dakordësuar me SHBA dhe BE, rrezikojnë integrimin evropian të Shqipërisë...

Në rrezik stabiliteti i vendit/ Opozita dënon tentativën e Ramës për...

0
Opozita e bashkuar deklaroi mbrëmjen e se hënës se dënon me forcë tentativën e Edi Ramës për prishjen e marrëveshjes së 5 qershorit për...

Gurakuqi: Rama ka prishur balancën elektorale, Shqipëria e veriut e diskriminuar

0
Pavarësisht se është arritur një marrëveshje për disa pika të reformës zgjedhore, palët në Këshillin Politik qëndrojnë të ndarë përsa i përket zgjedhjeve të...

U tha se kanë prishur raportet, Capital T dhe Majk sqarojnë...

0
Capital T dhe Majk u kanë dhënë fund dilemave për prishje të raporteve. Së fundi kanë qarkulluar thashetheme se Capital T dhe Majk kanë prishur...

“Fikë se fikë, bile me shumë muzikë”, Capital T thotë se...

0
Capital T thotë se si gjithë të tjerëve, edhe atij i janë prishur planet. Capital T është shumë aktiv me projekte të reja muzikore, të...

U tha se kishin prishur raportet, Seven Saraçi bën të papriturën...

0
Seven Saraçi ka hedhur poshtë spekulimet. Ditë më parë në mediat rozë po qarkullonin zëra se marrëdhëniet mes Seven Saraçit dhe Kejvina Kthellës nuk ishin...

‘Çun e paske se qenke prishur në fytyrë’, Olta Gixhari i...

0
Aktorja shumë e dashur për publikun, Olta Gixhari konfirmoi së fundmi lajmin e shtatzënisë. Ajo është në pritje të ëmbël dhe së shpejti do të bëhet...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS