8.5 C
Tirana
E premte, 24 Mars, 2023
Ballina Etiketimet Prishjen

Etiketim: prishjen

Ndryshimet kushtetuese/ Opozita: Tentativa për prishjen e marrëveshjes, përgjegjësi e Ramës!

0
Pas miratimit të në mbledhjen e Këshillit të Legjislacionit dhe Komisionit të Ligjeve, të ndryshimeve të kushtetutës, sipas të cilit në zgjedhjet parlamentare nuk...

Cellino dëbon Balotellin, i kërkon prishjen e kontratës

0
Mario Balotelli mbyll para kohe aventurën e tij te Brescia dhe e bën këtë në mënyrën më të keqe të . Ende pa u...

Nëse e ngrini në frigorifer mishin një kohë të gjatë, duhet...

0
Nëse tashmë keni blerë sasi të mëdha mishi për rezervë, është e nevojshme të dini si ta vendosni drejt atë mish në frigorifer me...

Doçi: Aleancat të përgatiten për prishjen e godinave të tjera, Muzeu...

0
I ftuar në “360gradë”, poeti Agim Doçi u shpreh se aleancat të përgatiten të mbrojnë godinat se do të prishim muzeun kombëtar, ish-parlamentin e...

Qirinj në shenjë simboli për prishjen e Teatrit Kombëtar

0
Tani është fakti i kryer që Teatri Kombëtar është shembur, ndërsa qytetarë të shumtë vazhdojnë të qëndrojnë në shesh. Mbrëmjen e sotme, në shenjë simboli...

Rozana Radi për prishjen e teatrit: I varrosët për herë të...

0
Orët e para të mëngjesit, godina e Teatrit Kombëtar është shembur. Pavarësisht protestave dhe qendrimeve kundër të një pjese të artistëve dhe qytetarëve, Bashkia ka...

Ndarja traumatike e Heidi Lushtakut nga boksieri në prag të dasmës,...

0
Të gjithë po prisnim ftesat e dasmës së një prej çifteve më të njohura shqiptare, por duket se ata i kanë dhënë fund lidhjes...

Radhimë/ Aksion për prishjen e 100 bizneseve, pronarët kundërshtojnë – Lajmi...

0
Inspektoriati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit ka nisur aksionin në zonën e Radhimës, për prishjen e godinave të disa bizneseve. Pronarët e bizneseve po kundërshtojnë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS