Ballina Etiketimet Prishja

Etiketim: prishja

Tiranë/ Nga prishja e qetësisë publike deri tek aksidentet, dhuna fizike…,...

0
Në prangat e policisë Tiranë ka rënë banakieri i një lokali ku akuzohet për prishje të rendit dhe qetësisë publike, duke shqetësuar banorët me...

Baçe: Prishja e teatrit vrasje me paramendim, Rama dhe Veliaj shkatërruesit...

0
Kontrolli i Lartë i Shtetit ka kërkuar rindërtimin e Teatrit Kombëtar aty ku ishte dhe si ishte. Pas auditimit të të gjithë dokumentacioneve, vihet...

IKMT “zbarkon” në zonën e Tales, nis prishja e objekteve pa...

0
Inspektorati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit ka zbarkuar mëngjesin e sotëm në zonën e Tales dhe ka filluar prishja e objekteve pa leje në...

Basha: Prishja e sundimit të ligjit dhe rritja e autokracisë po...

0
Kryetari i PD dhe lideri i opozitës Lulzim Basha ka ripostuar në Twitter statusin e zyrtarit të lartë CDU Johann Wadephu, ku shprehte zhgënjimin dhe...

Prishja e Teatrit Kombëtar, komisionerja e BE-së: Duhet dialog me të...

0
Komisionerja e BE-së Mariya Gabriel ka reaguar pas vendimit të Erion Veliajt për të shembur Teatrin Kombëtar. Me një postim në Tëitter, Grabiel thotë se...

Prishja e Teatrit, aktorja paralajmëron përleshje: Jemi të përgatitur për më...

0
Aktorët janë shprehur të bindur se do të mbrojnë Teatrin Kombëtar me të gjitha mënyrat. Pas vendimit të bashkisë për ta prishur këtë godinë pritet...

Basha: Prishja Teatrit është një akt i pastër lufte, do të...

0
Në një dalje për gazetarët kreu i Opozitës, Lulzim Basha u shpreh se shembja e Teatrit kombëtar është një akt lufte. Basha: Qytetarët e Tiranë s’janë...

Tërmeti i 26 nëntorit/ Durrës, mbledhje e jashtëzakonshme- miratohet prishja e...

0
Këshilli bashkiak i Durrësit ka zhvilluar një mbledhje të jashtëzakonshme me mjetet e komunikimit elektronik ku janë miratuar këto vendime të rëndësishme: Miratimi i prishjes...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24