8.5 C
Tirana
E diel, 2 Prill, 2023
Ballina Etiketimet Prishin

Etiketim: prishin

Mendime negative që mund të prishin paqen tuaj të brendshme

0
A mendoni ndonjëherë se jeta juaj është pak a shumë perfekte, por ende nuk ndiheni të lumtur dhe të kënaqur? Ju keni një punë...

E lanë Bilishtin po gjumë/ Dy vajza prishin qetësinë publike në...

0
Një 27 -vjeçare dhe një 23- vjeçare banuese në Bilisht, Devoll  janë proceduar penalisht për prishje të qetësisë publike, pasi dy shtetaset në oret...

Turistët shtangen kur manonvrat e marinës ruse u prishin ditën e...

0
Familjet dhe turistët që po shijonin ditën e tyre në plazh u shtangën dje teksa blindat amfibe të ushtrisë nisën të hynin në det...

IVMT rikthehet në Shëngjin për shembjen e objekteve pa leje/ Pronari:...

0
Inspektorati vendor i mbrojtjes së Territorit u rikthye këtë të mërkurë për shembjen e një objekti në zonën e Kunes në Shëngjin. Lokali me bazament...

A mund t’ia arrijnë hakerët të “prishin” prodhimin e vaksinave kundër...

0
Mediat sociale shpërthyen javën e kaluar me disa thashetheme të një sulmi masiv kibernetik të “DDoS”, kundër Shteteve të Bashkuar të Amerikës. Raportet treguan...

A po ju prishin gjumin këto lloje të ushqimeve?

0
Ndoshta jeni të informuar se sa i rëndësishëm është gjumi për ju. Nëse nuk keni një gjumë të mirë dhe të rehatshëm atëherë nuk do...

Kryetari i qytetit italian: Dy klube të Serie A po i...

0
Një teori bizare e konspiracionit po qarkullon në Itali, e shtyrë nga kryetari i Beneventos, Clemente Mastella, e cila thotë se dy klube të...

Nuk ka zgjidhje për Icardin, PSG-Inter mund të prishin gjithçka!

0
Interi do të përfitojë 70 milionë euro për ish-kapitenin Mauro Icardi. Një shifër që duket absurde për drejtuesit e klubit francez, pasi nuk duan...

19 ilaçet mjeksore që nuk e prishin agjërimin

0
var ad_container = document.getElementById('viimo_container'); ad_container.id = "viimo_container" + Math.floor((Math.random() * 1000) + 1); if (!window.viimo_inpage_setup) { window.viimo_inpage_setup = ; } window.viimo_inpage_setup.push({ element_id: ad_container.id, format: '560x69' }); Dhënia e gjakut...

Duan tu prishin banesat/ Tension ne Shkoze mes banoreve dhe policise

0
Tension në Shkozë në mës të banorëve të zonës dhe policisë e cila ka shkuar aty që të ndihmojë prishësit e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS