17.5 C
Tirana
E premte, 24 Mars, 2023
Ballina Etiketimet Prishet

Etiketim: prishet

Prishet ‘miqësia’ mes Luizit dhe Jorit, këngëtari: Do të të eliminoj

0
Që prej hyrjes në “Big Brother VIP”, Jori Delli krijoi një miqësi të ngushtë me këngëtarin Luiz Ejlli. Dyshja shihej nëpër shtëpi duke kënduar,...

Prishet gypi furnizues, dy fshatra të Podujevës mbesin pa ujë

0
KRU "Prishtina" sh.a., njofton për një defekt të ndodhur sot, në gypin furnizues nga Albaniku nëpër fshatrat e Podujevës. Si rrjedhojë pa ujë të...

A prishet mjalti?

0
Si të gjitha produktet biologjike komplekse edhe mjalti është objekt i ndryshimeve me natyrë kimike, biologjike që e pakësojnë vlerën ushqyese dhe mund të...

Nisen ne ekskursion me kopshtin per ne Pogradec, autobusi prishet dhe...

0
Katër orë në rrugë me fëmijë nën 6 vjeç. Kjo është ajo që i ka ndodhur një grupi edukatorësh të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS