8.5 C
Tirana
E premte, 24 Mars, 2023
Ballina Etiketimet Prishen

Etiketim: prishen

Kurbini si ‘gërmadhë’, prishen pallatet e dëmtuara nga tërmeti por nuk...

0
Në Bashkinë e Kurbinit vijon puna për shembjen e objekteve të dëmtuara nga tërmeti i 26-nëntorit të vitit 2019. Gjatë kësaj jave fadromat e...

Prishen qetesine publike, procedohen penalisht administratoret e dy lokaleve ne Bllok

0
Tiranë Vijojnë kontrollet e shtuara nga Policia e Tiranës, ndaj subjekteve që ushtrojnë aktivitetin në kundërshtim me Aktin Normativ. Procedohen penalisht dy administratorë...

Gjermanët kryen një studim, këto janë makinat që prishen më shpesh...

0
Vitin e kaluar, Klubi gjerman i automobilave (ADAC) kreu 3.7 milionë ndërhyrje për ndihmë në rrugë, duke krijuar një nga bazat e të dhënave...

Studimi gjerman: Këto janë veturat që prishen më së shpeshti në...

0
Vitin e kaluar, klubi gjerman i automobilave (ADAC) kreu 3.7 milionë ndërhyrje për të ofruar ndihmë teknike në rrugë, duke krijuar një nga bazat...

Top Story/ Agro-turizmi në Leskovik, dhjetëra fermerë me sytë nga turistët,...

0
Sa më shumë që gjarpëron makina e Top Story në rrugën drejt Leskovikut aq më shumë hapet para nesh madhështia e natyrës së vendit...

Gjuroviqi tregon se si e prishën festën e Zvezdës shqiptarët e...

0
Prapaskenat e vitit 1988! Ndeshja Prishtina dhe Çeliku i Zenicës, atëkohë që u zhvillua me 12 qershor të vitit 1988 në stadiumin e kryeqytetit...

Kjo është temperatura ideale e frigoriferit: Që artikujt të mos prishen!

0
Kushtoni kujdes! A po ju prishet ushqimi më shpejt se zakonisht? Kur e nxirrni akulloren nga frigoriferi a i ngjason supës? Nëse përgjigjja është po, ndoshta...

Nuk prishen ndertimet e paligjshme, procedohen 3 inspektore te IMT ne...

0
Specialistët e Seksionit për Hetimin e Krimit Ekonomik dhe Financiar në Drejtorinë Vendore të Policisë Durrës kanë filluar procedimin penal në gjendje të lirë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS