8.5 C
Tirana
E diel, 2 Prill, 2023
Ballina Etiketimet Prish

Etiketim: prish

Mjeku Prifti, Gjykatës së Apelit: Nuk prish provat duke operuar qytetarët...

0
Vendi aktualisht vuan mungesën e mjekëve dhe për më tepër të specializuar. Sakaq disa akuza ndaj mjekut Edvin Prifti po e pengojnë të vijoj punën...

Elon Musk kërcënon se do prishë marrëveshjen me Twitter

0
Elon Musk ka kërcënuar drejtpërdrejtë se do të prishë marrëveshjen me Twitter, duke akuzuar kompanitë e medias sociale për shkeljen e marrëveshjes pasi pretendon...

Gjykata e Lartë prish vendimin e Apelit, kthen në burg inspektorin...

0
Përfundon sërish pas hekurave një ish-inspektor i IMT Sarandë. Policia ka bërë ekzekutimin e vendimit penal të Gjykatës së Lartë, për shtetasin M. N.,...

Jorida Tabaku denoncon rastin e shkollës “Sami Frashëri”: U prish pa...

0
Deputetja e Partisë Demokratike Jorida Tabaku, ka denoncuar shembjen e shkollës Sami Frashëri në vitin 2020.Me anë të një postimi në rrjetin social Facebook,...

IKMT kërkon të prishë hotelin, pronari merr fëmijën dhe kërcënon se...

0
Është përshkallëzuar situata në Vlorë, ku IKMT kërkon të prishë një hotel tre katësh.Pronarët dhe të afërmit po kundështojnë prishjen.Ndërkohë një prej tyre ka...

Marrëveshja e detit me Shqipërinë në 2009 u prish nga Turqia?...

0
Kryeministri Edi Rama teksa ndodhet në Athinë ka deklaruar se nuk ka pasur asnjë ndërhyrje nga Turqia për marrëveshjen 2009. “Në 2009 asnjëherë nuk e...

Hysaj prish mallkimin, shënon golin e parë me fanellën e Napolit

0
Elseid Hysaj gjen golin e tij të parë me Napolin në Serinë A. Në ndeshjet e 152-të me napolitanët në elitën e futbollit italian,...

Stuhia u prish planet pushuesve në plazhet e Jugut, dyndje në...

0
Moti i keq ka përfshirë zonen e bregdetit ndersa reshjet e stuhia jane pare edhe plazhin e Borshit në Vlorë ka larguar në bregdeti...

Kështu e prish dietën Kim Kardashian

0
Kim Kardashian po qëndron në një dietë të rreptë për tu dukur më e hollë derisa do të promovojë veshjet e brendshme të SKIMS...

“Marrëveshja e detit me Greqinë u prish nga Turqia”, Rama: ‘Kazan’...

0
Kryeministri Edi Rama ka dhënë një koment në lidhje me një artikull të gazetës “Haberturk”, ku thuhej se pala turke kishte ndikuar në prishjen...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS