Ballina Etiketimet Prioriteti

Etiketim: prioriteti

Ministri Mehaj: Të qenit në formë të duhur fizike është prioriteti...

0
"Vrapi i Betejës" ishte aktiviteti i radhës i realizuar nga kadetët e Kosovës, të cilët sfiduan veten duke bartur nga 30 kilogramë në 4...

“Njerëzit marrin ushqim me lista ose duke lënë pengje”, Kreu i...

0
Kryedemokrati Lulzim Basha ka zhvilluar sot takim me qytetare dhe pronarët e bizneseve të vogla ne Korce. Ata i thanë kreut të opozitës se...

Ambasadori gjerman në Tiranë: Integrimi i Shqipërisë prioriteti ynë dhe interes...

0
Presidenca gjermane e këshillit të BE e konsideron një projekt kyç, anëtarësimin e vendeve të Ballkanit Perëndimor në union. Në programin zyrtar, qeveria federale bën...

Vendimi/ Veliaj fiton gjyqin ndaj Tabakut, reagon Rama: Shpif e gënjen...

0
Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Jorida Tabaku është shpallur fajtore nga Gjykata e Rrethit Gjyqësor Tiranë për akuzën e shpifjes ndaj kryetarit të Bashkisë së...

Basha në njësinë 1: Prioriteti i kryeministrit në kohën e krizës...

0
Kreu i PD Lulzim Basha zhvilloi një takim me bizneset në njësinë 1, Tiranë. “Tatimorët gjobëvënës, rënia drastike e xhiros dhe fuqisë blerëse,...

Basha me Shoqatën e Investitorëve të Huaj: Në qeverisjen e ardhshme...

0
Kreu i PD Lulzim Basha zhvilloi një takim me Shoqatën e Investitorëve të Huaj, ku shpjegoi se çfarë do të bëjë qeveria e PD...

Ftesa për reformën zgjedhore, Basha: Zgjidhja e krizës politike është prioriteti...

0
Kryetari i Partisë, Demokratike Lulzim Basha thotë se ende nuk ka një ftesë zyrtare për tryezën e reformës zgjedhore. Ai ka deklaruar se askush të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24