9.5 C
Tirana
E diel, 2 Prill, 2023
Ballina Etiketimet Prioritete

Etiketim: prioritete

Hoti: Luftimi i pandemisë dhe rimëkëmbja ekonomike, prioritete të qeverisë së...

0
I mandatuari për kryeministër të ri të Kosovës, Avdullah Hoti, ka prezantuar planin e tij qeverisës në nisje të seancës së Kuvendit të Kosovës. ...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS