12.5 C
Tirana
E shtunë, 1 Prill, 2023
Ballina Etiketimet Printerët

Etiketim: printerët

Përditësimi i ri i Windows 10 paralizon printerët

0
Printerë nga prodhues të ndryshëm janë prekur, përfshirë HP, Canon dhe Brother. Microsoft ka lëshuar 2 azhurnime të sigurisë këtë javë. Që atëherë, disa përdorues nuk...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS