8.5 C
Tirana
E premte, 24 Mars, 2023
Ballina Etiketimet Princit

Etiketim: princit

Burri i ngacmonte seksualisht vajzat/ Gjendet e vdekur ish-gruaja e princit...

0
Një ish-princeshë e Katarit është gjetur e vdekur në vilën e saj në Marbella të Spanjës në moshën 45-vjeçare, teksa ishte një betejë të...
Meghan Markle nuk përmbahet ndaj Princit Harry, e puthë dhe më pas kujdeset t’ia fshijë buzëkuqin…

Meghan Markle nuk përmbahet ndaj Princit Harry, e puthë dhe më...

0
Meghan Markle iu bashkua Princit Harry në një garë kuajsh.Dukesha e Sussex-it, 40 vjeçe, u pa me një kapelë të zezë, bluzë bardhë e...

Tayna në kërkim të princit të saj, cili ja ka marrë...

0
Ajo një ndër vajzat më të pëlqyera dhe të talentuara të showbizz-it shqiptar. Tayna ndodhet për momentin në Vienë ku po shijon qytetin.         View this...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS