19.5 C
Tirana
E mërkurë, 22 Mars, 2023
Ballina Etiketimet Princi William

Etiketim: Princi William

Si një princeshë e vërtetë, Kate Middleton shkëlqen krah Princit William në mbyllje të turneut në…

Si një princeshë e vërtetë, Kate Middleton shkëlqen krah Princit William...

0
Dukesha e Kembrixhit dukej mahnitëse me një fustan të stilit Grace-Kelly dhe kur ajo dhe Princi William morën pjesë në një darkë në ndalesën...
Buzëqeshja nuk iu mungon edhe nën rrebeshin e shiut, Princi William dhe Kate kërkojnë falje që ‘m…

Buzëqeshja nuk iu mungon edhe nën rrebeshin e shiut, Princi William...

0
Kate Middleton bëri shaka për 'sjelljen e shiut të Anglisë me vete' sot (e premte), ndërsa ajo dhe Princi William vazhduan turneun e tyre...
Të qeshur dhe sportivë, Princi William dhe Kate Middleton duken në harmoni me njëri-tjetrin gjatë…

Të qeshur dhe sportivë, Princi William dhe Kate Middleton duken në...

0
Duka dhe Dukesha e Kembrixhit kanë vizituar sitin arkeologjik ikonik Mayan të Caracol thellë në xhunglën Belizian në ditën e tretë të turneut të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS