19.5 C
Tirana
E diel, 2 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Princi Charles

Etiketim: Princi Charles

Letra e Princeshë Dianës para vdekjes: Burri im po planifikon një...

0
Princesha Diana dhe Charles jetuan një martesë, e cila sigurisht nuk konsiderohet si një nga më të lumturat, pasi arritën në pikën e divorcit.Mirëpo pas vdekjes...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS