9.5 C
Tirana
E shtunë, 1 Prill, 2023
Ballina Etiketimet Princeshë

Etiketim: Princeshë

Gruaja më e bukur në botë/ Njihuni me princeshën Korçare, që...

0
Nuk ka pasur mashkull që i ka parë e të mos ketë ëndërruar për gra të tilla si: Ava Gardner, Grace Kelly, Elizabeth Taylor,...

Sekretet e Dianës përpara se të bëhej princeshë, shtrati i saj...

0
Nga puna e saj si filantrope e deri tek stili i saj i veshjes, Princeshë Diana ka frymëzuar modën edhe në ditët e sotme....

Pamje të rralla, si dukej Diana para se të bëhej Princeshë...

0
Nga puna e saj si filantrope e deri tek stili i saj i veshjes, Princeshë Diana ka frymëzuar modën edhe sot. Por, para ditëve...

Një tjetër princeshë zhduket në Dubai dhe historia po bën xhiron...

0
A është gjykata e Dubait një ferr i vërtet, siç e përshkruajnë gratë që jetojnë në këtë vend? Pas arratisjes së Princeshës Haya bint...

Ky dokumentar me të pathënat e Princeshë Diana-s, s’ka për t’i...

0
Sikur të mos mjaftonin gjithë dramat që po ndodhin në familjen mbretërore (largimi i Meghan-it dhe Harry-t, padia e tyre ndaj tabloidëve, anulimi për...

Modeli i flokëve paska shkaktuar probleme mes Princeshë Dianës dhe Mbretëreshës...

0
Kanë kaluar më shumë se 20 vite që kur Princeshë Diana u nda nga jeta, megjithatë kurioziteti për të vazhdon të jetë njësoj. Në shumë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS