17.5 C
Tirana
E premte, 24 Mars, 2023
Ballina Etiketimet Princesha Diana

Etiketim: Princesha Diana

‘Çmim marramendës’ / Kim Kardashian blen medaljonin e famshëm të Princeshës...

0
Kim Kardashian vendosi të shtojë në koleksionin e saj të bizhuterive varësen e kryqit Attallah të Princeshës Diana. Ajo mori pjesë në ankandin vjetor...

Letra e Princeshë Dianës para vdekjes: Burri im po planifikon një...

0
Princesha Diana dhe Charles jetuan një martesë, e cila sigurisht nuk konsiderohet si një nga më të lumturat, pasi arritën në pikën e divorcit.Mirëpo pas vdekjes...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS