17.5 C
Tirana
E enjte, 6 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Princesh

Etiketim: princesh

Si një princeshë e vërtetë, Kate Middleton shkëlqen krah Princit William në mbyllje të turneut në…

Si një princeshë e vërtetë, Kate Middleton shkëlqen krah Princit William...

0
Dukesha e Kembrixhit dukej mahnitëse me një fustan të stilit Grace-Kelly dhe kur ajo dhe Princi William morën pjesë në një darkë në ndalesën...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS