18.5 C
Tirana
E mërkurë, 5 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Prijnë

Etiketim: Prijnë

Prijnë me kandidime për Grammy, Lizzo dhe Billie Eilish

0
Lizzo dhe Billie Eilish prijnë për nga kandidimet për Grammy Awards 2019. Lizzo mori më shumë kandidime për Grammy, tetë gjithsej, kur kandidatët u njoftuan...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS