9.5 C
Tirana
E shtunë, 1 Prill, 2023
Ballina Etiketimet Priftit

Etiketim: Priftit

Zvërnec/ Të izoluar në ishull, pandemia e veçantë e priftit dhe...

0
Në kohën kur gjithë bota luftonte me covid 19 jeta për banorët e vetëm në ishullin e Zvërnecit, jeta ishe e qetë dhe e sigurt....

“Ishte dashuri me shikim të parë”, artisti tregon si u njoh...

0
Ai dhe vajza e këngëtarit të njohur, Strefi Priftit, u martuan në shtator të këtij viti në një dasmë madhështore.  I ftuar në mëngjesin e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS