9.5 C
Tirana
E diel, 2 Prill, 2023
Ballina Etiketimet Price

Etiketim: Price

Katie Price shkëlqen me veshje sportive

0
Ajo vazhdimisht i ka mbajtur për vete fansat e saj gjatë kohës së izolimit. Dhe Katie Price të enjten u shfaq me veshje sportive. Ish modelja...

Katie Price tregon linjat e tonifikuara

0
Ajo ka qenë duke shijuar kohën në Britani për shkak të pandemisë koronavirus. Dhe Katie Price e mbajti veten të okupuar duke pozuar për të...

Katie Price shfaqet natyrale nga izolimi

0
Katie Price është vlerësuar nga fansat e saj për pamjet e saj natyrale gjatë izolimit. Kanë kaluar disa muaj të vështira për yllin, pas një...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS