9.5 C
Tirana
E diel, 2 Prill, 2023
Ballina Etiketimet Prezntuesja

Etiketim: prezntuesja

Emri/ Në luftë me kancerin, ndërron jetë në moshën 40-vjeçare prezantuesja...

0
Ka ndërruar jetë në moshën 40-vjeçare, aktivistja e kancerit, blogerja, transmetuesja dhe ish-mësuese, Dame Deborah James. Lajmi është konfirmuar nga familja e James, përmes një...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS