Ballina Etiketimet Prezervativë

Etiketim: prezervativë

S’gjenden më prezervativë dhe kontraceptivë/ Izolimi në Filipine rrit numrin e...

0
Izolimi strikt i vendosur në Filipine ka ndërprerë krejtësisht aksesin në shërbimet e planifikimit familjar dhe mund ta çojë në numrin më të lartë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24