9.5 C
Tirana
E diel, 2 Prill, 2023
Ballina Etiketimet Prezent

Etiketim: prezent

Emërimet në KED/ Meta letër Artan Lames: Jepni informacion për kandidatët

0
Presidenti Meta i ka dërguar letër Drejtorit të Përgjithshëm të Agjensisë Shterërore të Kadastrës, Artan Lame, ja se , ja se çfarë i kërkon: Siç...

Liverpool – Atletico, 41 tifozë që ishin prezent në ndeshje, humbën...

0
Ndeshjet e Ligës së Kampionëve mes Atalantës dhe Valencias në “San Siro” të Milanos dhe mes Liverpoolit e Atleticos së Madridit në “Anfield Road”...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS