18.5 C
Tirana
E mërkurë, 5 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Prezantuesen

Etiketim: prezantuesen

Zlatan Ibrahimoviç “ngacmon” prezantuesen, shikoni çfarë komenti i bën në “Instagram”

0
Edhe kjo stërvitje shkoi, të shijojmë këtë perëndim dhe pak relaks… përgatituni sepse pas pak e keni ju radhën!” Ka qenë ky mesazhi i...

Futbollisti francez fton për takim live në televizion prezantuesen italiane

0
Prezantuesja e programit “Detto Fatto” (U tha, u bë) në televizionin italian Rai Due, Bianca Guaccero është surprizuar ditën e djeshme live në emision,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS