9.5 C
Tirana
E premte, 7 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Prezantuese

Etiketim: prezantuese

Asambleja e OKB-së/ Anullohet takimi, liderët do të dërgojnë video prezantuese

0
Udhëheqësit botërorë do të dërgojnë video dhe nuk do të mblidhen në Asamblenë e Përgjithshme të Kombeve të Bashkuara në shtator, për shkak të...

Ish-infermierja e zhveshur e koronavirusit, bëhet prezantuese televizive e motit

0
Infermierja ruse që u bë e famshme kur u fotografua teksa i shërbente pacienteve te koronavirusit vetëm me të brendshme, është bërë së fundmi...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS