18.5 C
Tirana
E mërkurë, 5 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Prezantuar

Etiketim: prezantuar

OnePlus ka prezantuar Nord 2T, telefonin e parë me procesor MediaTek...

0
OnePlus ka prezantuar zyrtarisht një anëtar të ri të serisë së telefonave inteligjentë Nord.Ky është modeli Nord 2T, smartfoni i parë që përdor procesorin...

Google ka prezantuar Google Pixel 6a

0
Google ka prezantuar Google Pixel 6a, një opsion që vlerësohet si "më i përballueshmi" në linjën Pixel 6.Sipas të dhënave, Pixel 6a përmban një...

Microsoft ka prezantuar përmirësimin e parë të madh për Windows 11

0
Kompania me bazë në Redmond të SHBA-së ka njoftuar përmirësimin e parë të madh të sistemit të saj operativ këtë vit.Kështu Windows merr mbështetje...

Kovaç është prezantuar si trajneri i ri i Monacos

0
Nico Kovaç është prezantuar si trajneri i ri i Monacos. Ish-trajneri i Bayern-it ka marrë vendin e Robert Moreno-s dhe ka folur në konferencë për...

OnePlus ka prezantuar telefonin e tij më të lirë

0
OnePlus ka prezantuar telefonin e tij më të lirë, i cili ka një ekran 90 Hertz dhe 6 kamera. Me OnePlus Nord, prodhuesi kinez dëshiron...

Rama poston videon duke prezantuar projektin e Parkut të Shtëpisë së...

0
Kryeministri Edi Rama ka publikuar në faqen e tij në Facebook videon e projektit të parkut të Shtëpisë së Pavarësisë në Vlorë. Rama shkruan se...

Chelsea ka prezantuar edhe fanellat e dyta për sezonin e ri

0
Skuadra londineze duket se po mendon më së shumti për sezonin e ardhshëm. Pas disa zyrtarizimeve me lojtarë, londinezët kanë prezantuar edhe fanellat qe...

92 për qind e iPhone të prezantuar në katër vitet e...

0
Apple ka lëshuar statistika të reja për shkallën e adoptimit të iOS të cilat tregojnë se iOS 13, përditësimi aktual, tani është instaluar në...

92 për qind e iPhone të prezantuar në katër vitet e...

0
Apple ka lëshuar statistika të reja për shkallën e adoptimit të iOS të cilat tregojnë se iOS 13, përditësimi aktual, tani është instaluar në...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS