Ballina Etiketimet Prezantojnë

Etiketim: prezantojnë

Fatma dhe Alfio na prezantojnë Noah dhe qenka kopje e babit!!!!

0
Fatma dhe Alfio na e kanë treguar me cdo mënyrë të mundshme lumturinë që ka sjellë në jetën e tyre ardhja ne jete e...

Drejtuesit e NBA prezantojnë planin

0
Drejtuesit e NBA iu kanë përcjellë krerëve të Shoqatës së Lojtarëve në National Basketball Association projektin për të ristartuar kampionatin. Bëhet fjalë për një...

Turneu i video-lojës PUB G, “Modus Esport Events” prezantojnë rregullat dhe...

0
Modus Esport Events ka bërë njoftimin e radhës për sa i përket turneut të video-lojës PUB G. Ata në njoftim në rrjetin social Facebook kanë bërë...

Demokratët prezantojnë hapin e ardhshëm në hetimet për shkarkim të Trumpit

0
Demokratët në Dhomën e Përfaqësuesve kanë publikuar një rezolutë, përmes së cilës kanë bërë të ditur hapat e ardhshëm në hetimet e tyre për...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24